ergonomisch-advies-header

Ergonomiczne porady

Zostań ekspertem!

Lubimy udzielać porad ergonomicznych

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie zdrowej pracy? Śledź nasze blogi. Nasze artykuły poszerzą Twoją wiedzę z zakresu ergonomii i pozwolą Ci jeszcze lepiej obsługiwać klientów. Opracowaliśmy również różne kursy szkoleniowe dotyczące ergonomicznej pracy. Szkolenia te odbywają się w naszym centrum szkoleniowym w Leerdam (Holandia), w Twojej siedzibie lub za pośrednictwem seminarium internetowego.

Przeczytaj więcej o wszystkich naszych formach doradztwa ergonomicznego poniżej.

ergonomisch-advies-1

Podstawy ergonomii

R-Go Tools wywodzi się z firmy konsultingowej Anity Bons R-Go Solutions. Anita przeprowadza badania ergonomiczne, przeprowadza ankiety w miejscu pracy i zapewnia szkolenia w zakresie ergonomii ekranu i obciążenia fizycznego. W R-Go Tools pracuje w dziale marketingu, prowadzi szkolenia i jest zaangażowana w rozwój produktów. Vincent Bons (CEO R-Go Tools) jest z wykształcenia inżynierem mechanikiem (TUE). Jego doświadczenie z ergonomią rozpoczęło się od projektu dyplomowego dla TNO, w którym opracował metodę projektowania nowych ergonomicznych systemów produkcyjnych.

Z sercem do zawodu i wspólną pasją do uczynienia zdrowej pracy “normalną”, chcemy opracowywać ergonomiczne produkty i dzielić się naszą ergonomiczną wiedzą!

Potrzebujesz indywidualnej porady?

Poproś o ocenę miejsca pracy!

Cierpisz z powodu sztywnych mięśni lub bólu po dniu spędzonym w biurze? A może znasz już dolegliwości fizyczne i pogarsza je tylko praca przy komputerze? W takim razie dobrym pomysłem jest sprawdzenie Twojego miejsca pracy i postawy podczas pracy. Można to zrobić poprzez przeprowadzenie oceny miejsca pracy przez ergonomistę w Twoim (domowym) miejscu pracy. Następnie otrzymasz osobistą poradę, jak (kontynuować) zdrową pracę.

Chcesz uzyskać więcej informacji lub masz inne pytania? Skontaktuj się z nami pod adresem info@r-go-solutions.nl

 

ergonomisch-advies-2

Kursy szkoleniowe

Dołącz do nas i zostań ekspertem w dziedzinie ergonomii!

Opracowaliśmy różne kursy szkoleniowe i warsztaty z zakresu ergonomicznej pracy. Szkolenia te odbywają się w centrum szkoleniowym w Leerdam (Holandia), w Twojej siedzibie lub za pośrednictwem seminarium internetowego.