Wypróbuj

Wypróbuj naszą ergonomiczną podstawkę pod laptopa za darmo już teraz

Obejrzyj ten film!

Zawsze wyprostowana pozycja do pracy

Podnosi ekran Twojego laptopa

Czy wiesz, że w zgarbionej pozycji mięśnie szyi muszą nieustannie podnosić głowę? Z podbródkiem na klatce piersiowej, siła działająca na Twoją szyję wynosi z łatwością 27 kilogramów! I właśnie taka zgarbiona postawa jest powszechna podczas korzystania z laptopa i tabletu.

Chcesz zdrowo pracować z laptopem lub tabletem? Podnieś ekran do poziomu oczu i korzystaj z oddzielnej klawiatury i myszy. Dzięki podstawkom pod laptopy i tablety Riser możesz stworzyć zdrowe miejsce pracy w mgnieniu oka. Są one regulowane do różnych wysokości i można je łatwo ustawić na poziomie oczu.

 

Zalety

Ergonomiczna podstawka pod laptopa

  • Lekkie, ultracienkie aluminium
  • Łatwo regulowana wysokość
  • R-Go Riser Duo: dla laptopa i tabletu
  • Promuje wyprostowaną postawę podczas pracy
  • Łatwa do przenoszenia
  • Wyprodukowano w Holandii

Ultracienka i lekka

Łatwa do przenoszenia

Podstawki pod laptopa Riser są wykonane z Hylite®: najcieńszego kompozytu aluminiowego na świecie. Dzięki temu podstawka jest bardzo lekka i łatwa do przenoszenia.

Nasza najcieńsza podstawka Riser ma zaledwie 1 mm i waży 110 gramów. Ponieważ materiał jest bardzo wytrzymały, podstawki mogą utrzymać ciężar do 5 kg!

Możliwe różne warianty

Odkryj stojak Riser Duo 2 w 1

R-Go Riser Duo to rozwiązanie 2 w 1. Możesz błyskawicznie przekształcić tę podstawkę pod laptopa w podstawkę pod tablet. Duo można łatwo regulować w 4 pozycjach, dzięki czemu zawsze możesz pracować na wysokości oczu. Ustawia to twoją głowę w naturalnej pozycji i zmniejsza napięcie mięśni szyi i ramion.

Posiada również zintegrowany uchwyt na dokumenty, dzięki któremu możesz je łatwiej przeczytać. Riser Duo jest ultracienki i lekki: idealny do noszenia w torbie!

 

Podkładka Riser jest dostępna w różnych wariantach. Na przykład, Riser Flexible jest samodzielnym, zdrowym rozwiązaniem dla każdej stacji roboczej. Nasz Riser Attachable można łatwo przymocować do laptopa za pomocą rzepów.

Dużo pracujesz z dokumentami? W takim razie wybierz Riser Document ze zintegrowanym uchwytem na dokumenty.

Doświadczenia klientów

Recenzje

"Dobrze zapakowany, jasne instrukcje dotyczące konfiguracji, bardzo cienki, ale nadal wytrzymały. Nie zsuwa się podczas użytkowania z moim laptopem. Dobrze pasuje do mojej torby na laptopa i jest łatwy do zabrania ze sobą, zwłaszcza że jest tak cienki i lekki. Gorąco polecam!"

Baydogan09, za pośrednictwem Bol.com

"Jest bardzo lekki i zajmuje mało miejsca, więc możesz go zabrać wszędzie. Możesz go również używać do oglądania filmów, super sprawa!"

Micz, za pośrednictwem Amazon.fr

FAQ

Często zadawane pytania

Gdzie produkowane są podstawki pod laptopy Riser?

Podstawki pod laptopa Riser są produkowane w Holandii.

Jakie są dostępne warianty podstawek pod laptopa Riser?

Oprócz elastycznych podstawek Riser, dostępny jest również wariant doczepiany, który można przymocować do laptopa za pomocą rzepów. Dostępny jest również wariant odpowiedni zarówno do laptopa, jak i tabletu: Riser Duo. Wreszcie, Riser Document jest wyposażony w uchwyt na dokumenty do pracy z papierem.

Czy mogę zamówić podstawkę pod laptopa z własnym logo?

Tak, jest to możliwe już od 100 sztuk.

Zwiększ swój komfort

Dzięki ergonomicznej podstawce pod laptopa

ergonomische-laptopstandaard-gif-2

Laptop nie może być właściwie dopasowany do Twojego ciała. Ekran nie może być regulowany, a klawiatura i mysz są niekorzystne w użyciu. W rezultacie często pracujesz pochylony, powodując ból szyi i ramion. Dlaczego więc nie zrezygnować z laptopa? Nie musisz! Dzięki podstawce pod laptopa i odpowiednim narzędziom nadal możesz stworzyć zdrowe miejsce pracy.