Zobacz naszą ofertę w

Ergonomiczne podstawki pod laptopy

Umieszczenie ekranu laptopa na wysokości oczu może zapobiec bólom szyi i ramion. Firma R-Go Tools opracowała kilka ergonomicznych podstawek pod laptopa, które umożliwiają wygodną i zdrową pracę w różnych warunkach. Pomagamy w 3 krokach, aby wykonywać pracę bez przeszkód:

  1. Wybierz podstawkę pod laptopa, która jest odpowiednia dla Ciebie
  2. Zamówienie za pośrednictwem naszego sklepu internetowego lub u sprzedawcy
  3. Przekonaj się sam, jak zdrowo pracuje się z ergonomiczną podstawką pod laptopa

Doświadczenia klientów

Recenzje

"Dobrze zapakowany, jasne instrukcje dotyczące konfiguracji, bardzo cienki, ale nadal wytrzymały. Podstawka pod laptopa nie zsuwa się podczas użytkowania z moim laptopem. Dobrze pasuje do mojej torby na laptopa i jest łatwy do zabrania ze sobą, zwłaszcza że jest tak cienki i lekki. Gorąco polecam!"

Baydogan09, za pośrednictwem Bol.com

"Podstawka pod laptopa jest bardzo lekka i zajmuje mało miejsca, więc możesz ją zabrać wszędzie. Możesz ją również używać do oglądania filmów, super sprawa!"

Micz, za pośrednictwem Amazon.fr
Obejrzyj ten film!

Zawsze wyprostowana pozycja do pracy

Podstawka pod laptopa podnosi ekran

Czy wiesz, że w zgarbionej pozycji mięśnie szyi muszą nieustannie podnosić głowę? Z podbródkiem na klatce piersiowej, siła działająca na Twoją szyję wynosi z łatwością 27 kilogramów! I właśnie taka zgarbiona postawa jest powszechna podczas korzystania z laptopa i tabletu.

Chcesz zdrowo pracować z laptopem lub tabletem? Podnieś ekran do poziomu oczu i korzystaj z oddzielnej klawiatury i myszy. Dzięki podstawkom pod laptopy i tablety Riser możesz stworzyć zdrowe miejsce pracy w mgnieniu oka. Są one regulowane do różnych wysokości i można je łatwo ustawić na poziomie oczu.

 

Ultracienka i lekka podstawka pod laptopa

Łatwa do przenoszenia

Podstawki Riser są wykonane z Hylite®: najcieńszego kompozytu aluminiowego na świecie. Dzięki temu podstawka pod laptopa jest bardzo lekka i łatwa do przenoszenia.

Nasza najcieńsza podstawka pod laptopa Riser ma zaledwie 1 mm i waży 110 gramów. Ponieważ materiał jest bardzo wytrzymały, podstawki mogą utrzymać ciężar do 5 kg!

Możliwe różne warianty

Odkryj podstawkę Riser Duo 2 w 1

R-Go Riser Duo podstawka pod laptopa to rozwiązanie 2 w 1. Możesz błyskawicznie przekształcić tę podstawkę pod laptopa w podstawkę pod tablet. Duo można łatwo regulować w 4 pozycjach, dzięki czemu zawsze możesz pracować na wysokości oczu. Ustawia to twoją głowę w naturalnej pozycji i zmniejsza napięcie mięśni szyi i ramion.

Posiada również zintegrowany uchwyt na dokumenty, dzięki któremu możesz je łatwiej przeczytać. Podstawka pod laptopa Riser Duo jest ultracienka i lekka: idealna do noszenia w torbie!

 

Podstawka pod laptopa Riser jest dostępna w różnych wariantach. Na przykład, podstawka Riser Flexible jest samodzielnym, zdrowym rozwiązaniem dla każdej stacji roboczej. Nasz Riser Attachable można łatwo przymocować do laptopa za pomocą rzepów.

Dużo pracujesz z dokumentami? W takim razie wybierz Riser Document ze zintegrowanym uchwytem na dokumenty.

FAQ

Często zadawane pytania

Gdzie produkowane są podstawki pod laptopy Riser?

Podstawki pod laptopa Riser są produkowane w Holandii.

Jakie są dostępne warianty podstawek pod laptopa Riser?

Oprócz elastycznych podstawek Riser, dostępny jest również wariant doczepiany, który można przymocować do laptopa za pomocą rzepów. Dostępny jest również wariant odpowiedni zarówno do laptopa, jak i tabletu: Riser Duo. Podstawka do laptopa Riser Document jest wyposażona w uchwyt na dokumenty do pracy z papierem.

Czy mogę zamówić podstawkę pod laptopa z własnym logo?

Tak, jest to możliwe już od 100 sztuk.

ecovadis-2023-nagroda-platinum

Wszystko z myślą

o środowisku.

Dążymy do obiegu zamkniętego w projektowaniu i produkcji naszych produktów. Za to zaangażowanie otrzymaliśmy certyfikat Ecovadis Platinum.

  • Całe aluminium używane do produkcji naszych podstawek na laptopy jest w 100% poddawane recyklingowi.
  • Stojaki na laptopy pakujemy w ekologiczny sposób, w karton z recyklingu z rękawami z certyfikatem FSC.
nagroda-bcorp

Z sercem

dla potrzebujących.

Wierzymy, że ludzie w potrzebie powinni otrzymać drugą szansę w życiu. Chcemy to osiągnąć poprzez:

  • Przekazywanie >10% naszych zysków na projekty rozwojowe, za pośrednictwem naszej fundacji Tools4Life.
  • Współpracę z organizacjami takimi jak Avres. Organizacja ta daje osobom oddalonym od rynku pracy szansę na pracę i wykorzystanie swoich talentów.

Dzięki naszym wysiłkom możemy oficjalnie nazywać się B Corp od 2023 roku!