Zobacz naszą ofertę

Ergonomiczne klawiatury

Wielogodzinne pisanie na klawiaturze to coś, co oczywiście chcesz robić bez bólu nadgarstków, ramion i palców. R-Go Tools opracował kilka ergonomicznych klawiatur, które pozwalają na zdrowe pisanie. Pomagamy w 3 krokach, abyś mógł wykonywać swoją pracę bez przeszkód:

  1. Wybierz ergonomiczną klawiaturę, która Ci odpowiada
  2. Zamów przez nasz sklep internetowy od swojego sprzedawcy
  3. Doświadcz zdrowego pisania na klawiaturze

Doświadczenia klientów

Recenzje

"Wraz z wertykalną myszką i podkładką pod myszki zauważyłem, że objawy mojego nadgarstka zmniejszają się. Jestem bardzo zadowolony!"

Margreet V., za pośrednictwem Ergowerken

"Po kilku dniach w pełni opanowałem obsługę ergonomicznej klawiatury. Czuję też różnicę: po całym dniu pracy moje ramiona są znacznie mniej obolałe".

Gregory V., za pośrednictwem Ergowerken
Czas na przerwę!
pracujesz w zdrowy sposób
czas na przerwę
przegapiłeś przerwę

Czas na przerwę!

Ergonomiczne klawiatury R-Go Break

Sztywny kark lub plecy to często sygnał, że powinieneś zacząć się ruszać. Kiedy robisz sobie przerwę i poświęcasz czas na czegoś innego, ładujesz Swoją wewnętrzną baterie. Twoje mięśnie się rozluźniają. Twoje krążenie krwi wraca do normy, a Ty odzyskujesz świeżość.

Ergonomiczne klawiatury R-Go Break pomogą Ci robić krótkie przerwy

Nasze ergonomiczne klawiatury zawierają wskaźnik do robienia przerw LED kontrolowany przez oprogramowanie R-Go Break. Dioda LED zmienia kolor, podobnie jak sygnalizacja świetlna.

Gdy dioda LED zmienia kolor na zielony, oznacza to, że pracujesz zdrowo. Pomarańczowa wskazuje, że nadszedł czas na krótką przerwę, a czerwona oznacza, że ją przegapiłeś. W ten sposób otrzymujesz pozytywną informację zwrotną na temat swojego zachowania w pracy.

Najwyższa swoboda

Ergonomiczna klawiatura dzielona

Ergonomiczna klawiatura R-Go Split Break składa się z dwóch oddzielnych części, które możesz umieścić na biurku w dowolnym układzie. W ten sposób doświadczasz maksymalnej swobody. Rozdzielając części, zapobiegasz irytującemu zginaniu nadgarstków.

Pisząc na ergonomicznej klawiaturze z prostymi nadgarstkami zmniejszasz napięcie mięśni przedramion i dłoni oraz zapobiegasz uciskaniu ścięgien i naczyń krwionośnych. Wbudowany magnes pozwala jednym ruchem zamienić dwie oddzielne części ergonomicznie podzielonej klawiatury w kompaktową klawiaturę.

Ergonomiczna, kompaktowa konstrukcja

Pracuj zdrowo w każdym miejscu

Nasza ergonomiczna, kompaktowa klawiatura zapobiega sięganiu po mysz z boku. Podczas jednoczesnego korzystania z klawiatury i myszy Twoje dłonie zawsze pozostają na szerokości ramion. Dzięki temu Twoje ramiona, łokcie i nadgarstki znajdują się w naturalnej, zrelaksowanej pozycji. Zapobiega to uciążliwym urazom przeciążeniowym, takim jak RSI.

Czy regularnie musisz wprowadzać liczby? W takim razie skorzystaj z naszej oddzielnej klawiatury numerycznej: R-Go Numpad Break. Wybierz, czy chcesz go obsługiwać z lewej, czy z prawej strony i odłóż go na bok, gdy nie będzie potrzebny przez jakiś czas.

Kolejna wielka zaleta naszych kompaktowych klawiatur. Możesz je z łatwością zabrać ze sobą wszędzie. Możesz więc zdrowo pracować w dowolnym miejscu!

Nasze ergonomiczne klawiatury są bardzo cienkie, dzięki czemu nie uciskają naczyń krwionośnych i ścięgien.

Specjalny mechanizm nożycowy w klawiszach zapewnia lekkie naciśnięcie klawisza, więc podczas pisania potrzebna jest mniejsza siła.

FAQ

Często zadawane pytania

Dlaczego ergonomiczna klawiatura nie ma części numerycznej?

Nasze ergonomiczne klawiatury celowo mają kompaktowy model bez części numerycznej po prawej stronie. W ten sposób, nawet gdy używasz myszki dla praworęcznych, możesz pracować na szerokość ramion, a ramiona są w naturalnej, zrelaksowanej pozycji. Dostępna jest jednak oddzielna klawiatura numeryczna.

Dlaczego ergonomiczna klawiatura jest tak płaska?

Im bardziej płaska jest ergonomiczna klawiatura, tym bardziej płaska jest pozycja Twoich nadgarstków i dłoni. Ta naturalna pozycja zmniejsza napięcie mięśni i zapobiega irytującym dolegliwościom, takim jak RSI.

Kiedy wybrać klawiaturę dzieloną?

Potrafisz pisać na klawiaturze bezwzrokowo? W takim razie klawiatura dzielona jest najlepszym rozwiązaniem. Po rozłożeniu obu części możesz pisać z prostymi, rozluźnionymi nadgarstkami. Krótko mówiąc, jest to również idealna ergonomiczna klawiatura dla osób, które potrafią (lub chcą nauczyć się) pisać na klawiaturze bezwzrokowo.

Jak optymalnie wykorzystać wskaźnik do robienia przerw na klawiaturze?

Pobierz darmowy kontroler Break LED tutaj. Spersonalizuj swoje przerwy.

Jakie są dostępne układy ergonomicznych klawiatur?

Nasze ergonomiczne klawiatury są dostępne w następujących układach: QWERTZ (DE), QWERTY (US), QWERTY (UK), QWERTY (Nordic), QWERTY (IT), AZERTY (FR) i AZERTY (BE).

Czy sprzedajecie również ergonomiczne myszy?

Tak, sprawdź naszą ofertę ergonomicznych myszy tutaj.

ecovadis-2023-nagroda-platinum

Wszystko z myślą

o środowisku.

Dążymy do obiegu zamkniętego w projektowaniu i produkcji naszych produktów. Za to zaangażowanie otrzymaliśmy certyfikat Ecovadis Platinum.

  • Wszystkie tworzywa sztuczne i aluminium używane do produkcji naszych klawiatur są w 100% poddawane recyklingowi.
  • Ekologiczne opakowanie wykonane z kartonu pochodzącego z recyklingu z rękawami z certyfikatem FSC.
nagroda-bcorp

Z sercem

dla potrzebujących.

Wierzymy, że ludzie w potrzebie powinni otrzymać drugą szansę w życiu. Chcemy to osiągnąć poprzez:

  • Przekazywanie >10% naszych zysków na projekty rozwojowe, za pośrednictwem naszej fundacji Tools4Life.
  • Współpracę z organizacjami takimi jak Avres. Organizacja ta daje osobom oddalonym od rynku pracy szansę na pracę i wykorzystanie swoich talentów.

Dzięki naszym wysiłkom możemy oficjalnie nazywać się B Corp od 2023 roku!