SKU: Brak danych

Oprogramowanie R-Go Break

Numer referencyjny:

GTIN:

Przerwij licencję na oprogramowanie na 3 lata, w tym Sit-stand coach i Fit coach. Dostępne z lub bez zestawu połączeniowego do sterowania Twoim biurkiem (sprawdź typ silnika biurka).

There are 0 items available in your selected inventory EU warehouse.Change warehouse
W magazynie
Zamówiony dzisiaj, dostarczony w ciągu 3 dni roboczych
Zamawiasz przez własnego dealera?

Zalety

R-Go Break Software

  • Ze wskaźnikiem przerw poprzez światło LED
  • Z możliwością spersonalizowania
  • Uzyskaj wgląd w swoje zachowanie w pracy
  • Z modułem Sit-Stand Coach
  • Z modułem Fit Coach
Obejrzyj wideo
pracujesz zdrowo
czas na krótką przerwę
Przegapiłeś przerwę

Zachowaj formę i koncentrację

z R-Go Break software

R-Go Break to oprogramowanie, które pomoże Ci pamiętać o przerwach w pracy. Podczas pracy, oprogramowanie R-Go Break kontroluje światło LED na twojej myszy lub klawiaturze. Światło to zmienia kolor, podobnie jak sygnalizacja świetlna. Kiedy światło zmienia kolor na zielony, oznacza to, że pracujesz zdrowo. Pomarańczowe wskazuje, że nadszedł czas na krótką przerwę, a czerwone oznacza, że ją przegapiłeś. Daje Ci to pozytywną informację zwrotną na temat Twojego zachowania podczas przerwy.

R-Go Break można spersonalizować. Możesz więc zwiększyć częstotliwość przerw, jeśli masz skargi. Spersonalizuj swoje przerwy, na przykład ustawiając przypomnienie, gdy nadejdzie czas na filiżankę herbaty, grę w tenisa stołowego lub spacer. Ponadto możliwe jest ustawienie przycisków myszy zgodnie z Twoimi upodobaniami.

Oprogramowanie analizuje również twoje zachowanie podczas pracy i sprawia, że jest ono widoczne. Możesz zobaczyć, jak intensywnie korzystasz z myszy i klawiatury oraz jak dobrze stosujesz się do porad dotyczących przerw. Ponieważ pomiar to wiedza!

Regularnie zmieniaj pozycję siedzącą na stojącą

Z Sit-Stand Coach

Regularnie zmieniając swoją postawę w ciągu dnia pracy, stymulujesz krążenie krwi i zapobiegasz dolegliwościom fizycznym. W oparciu o rzeczywiste wykorzystanie ekranu, trener Sit-sta kontroluje Twoje biurko od pozycji siedzącej do stojącej lub na wysokości pomiędzy nimi (w przypadku korzystania z taboretu stojącego lub roweru stacjonarnego). Możesz ustawić swoje przerwy osobiście i zaprogramować biurko elektryczne*, aby podniosło się lub obniżyło do wybranej wysokości.

Sit-sta Coach został opracowany we współpracy z producentami mebli i jest kompatybilny z systemami Linak, Innotech i OMT (wymagany kabel połączeniowy USB). W przypadku innych systemów Sit-sta Coach wyświetla przypomnienie na ekranie i możesz samodzielnie dostosować wysokość biurka.

Jak to działa?

W oparciu o rzeczywiste wykorzystanie ekranu, Sit-sta Coach dostosowuje Twoje biurko z pozycji siedzącej do stojącej lub wysokości pomiędzy nimi (w przypadku korzystania z taboretu lub roweru stacjonarnego). Możesz ustawić swoje przerwy osobiście i zaprogramować biurko elektryczne, aby podniosło się lub obniżyło do wybranej wysokości.

Dostępne tylko dla biurek ze skrzynką kontrolną Linak, Innotech lub OMT.
**Dostępne tylko dla systemu Windows

Bądź w formie i rozciągaj się

Z trenerem Fit

Fit Coach oferuje różne ćwiczenia rozciągające od fizjoterapeutów za pośrednictwem wyskakującego okienka na ekranie. Możesz spersonalizować Fit Coach, wybierając rodzaj ćwiczeń. Możesz na przykład wybrać spośród następujących ćwiczeń: Równowaga, Szyja i ramiona, Nogi i Postawa/relaks. Podczas wykonywania ćwiczeń otrzymasz wskazówki w postaci filmów wideo, zdjęć i prostych opisów. Fit coach został opracowany we współpracy z fizjoterapeutami i zawiera ponad 80 ćwiczeń. Możesz sam zdecydować, podczas których przerw chcesz wykonywać ćwiczenia i ile ćwiczeń jest oferowanych na przerwę.

Ruszaj się!

Wykonywanie różnych ćwiczeń rozciągających podczas mikroprzerw pobudzi krążenie krwi i sprawi, że będziesz sprawny i skoncentrowany przez cały dzień pracy.

* Dostępne tylko dla systemu Windows.

Przerwij oprogramowanie:

Tajna broń w walce z RSI

Badania pokazują, że od lat obserwuje się wzrost dolegliwości fizycznych związanych z korzystaniem z ekranu. Najczęstszymi dolegliwościami są dolegliwości związane z RSI. W Holandii około 3,2 miliona pracujących osób cierpi na RSI. Ale czym dokładnie jest RSI i jak możesz zapobiec tym dolegliwościom? I co sprawia, że oprogramowanie break software jest bronią w walce z RSI?