Czas na przerwę!
pracujesz w zdrowy sposób
czas na przerwę
przegapiłeś przerwę

Czas na przerwę!

Ergonomiczna mysz ze wskaźnikiem pauzy

Sztywny kark lub plecy to często sygnał, że powinieneś się ruszyć. Kiedy robisz sobie przerwę i poświęcasz czas na coś innego, ładujesz się. Twoje mięśnie się rozluźniają. Twoje krążenie krwi wraca do normy, a Ty stajesz się wypoczęty.

Mysz R-Go Break Mouse pomoże Ci robić krótkie przerwy

Ta ergonomiczna mysz zawiera wskaźnik przerwy LED, który jest kontrolowany przez oprogramowanie R-Go Break. Zmienia on kolor, podobnie jak sygnalizacja świetlna. Gdy dioda LED zmienia kolor na zielony, oznacza to, że pracujesz zdrowo. Pomarańczowa wskazuje, że nadszedł czas na krótką przerwę, a czerwona oznacza, że ją przegapiłeś. Daje Ci to pozytywną informację zwrotną na temat Twojego zachowania w pracy.

Zalety

Ergonomiczna mysz

 • Dostępna ze wskaźnikiem przerwy
 • Naturalny ergonomiczny kształt
 • Podpiera całą dłoń z rowkiem na kciuk i mały palec
 • Stymuluje krążenie krwi
 • Przyciski z możliwością dostosowania
 • Dostępne w wersji przewodowej i bezprzewodowej
 • Różne rozmiary: S, M i L
 • Dla prawo- i leworęcznych

Różne rozmiary

Ergonomiczna mysz, która pasuje

Po co kupować mysz, która nie pasuje? Niestety, często zdarza się to w praktyce. Na przykład używanie małej myszy przy dużych dłoniach powoduje dodatkowe napięcie mięśni.

Aby móc wygodnie myszkować, ważne jest, aby wybrać odpowiedni rozmiar myszy. A czy jesteś leworęczny? W takim razie rozważ ergonomiczną mysz dla leworęcznych.

Długość dłoni

 • Mała: ˂ 165 mm
 • Średnia: 165 – 185 mm
 • Duża: > 185 mm

Naturalna i wygodna postawa

Dlaczego ergonomiczna mysz?

Ta “mysz na boku” zapewnia naturalną, ergonomiczną pozycję dla Twojej dłoni i nadgarstka. Okrągły kształt precyzyjnie dopasowuje się do Twojej dłoni, podpierając ją całą. Aby zapobiec zsuwaniu się palców podczas korzystania z myszy, ergonomiczna mysz posiada rowek na kciuk i mały palec. To dodatkowo zmniejsza napięcie mięśni i sprawia, że korzystanie z myszy jest bardziej komfortowe.

Ruch myszy z ramienia

Pionowy kształt tej ergonomicznej myszy zapewnia korzystny ruch myszy z ramienia zamiast z nadgarstka. Odciąża to małe mięśnie i ścięgna w nadgarstku i dłoni i może zapobiegać irytującym dolegliwościom, takim jak RSI/CANS.

Doświadczenia klientów

Recenzje

"Zamówiłem na polecenie mojego terapeuty zajęciowego i jakie to miłe! Zawsze używałem zwykłej myszy i już po kilku godzinach zauważyłem mniejsze napięcie w barku i szyi."

Jolanda V. za pośrednictwem Ergo2Work

"Fakt, że możesz wybrać rozmiar jest świetny. Wypróbowałem kilka ergonomicznych myszy pionowych, ale zatrzymałem tę."

Paridean, za pośrednictwem Amazon.co.uk

FAQ

Często zadawane pytania

Jak najlepiej wykorzystać wskaźnik pauzy na myszy?

Pobierz oprogramowanie pauzy dla swojej ergonomicznej myszy tutaj. Spersonalizuj swoje przerwy.

Z jakimi systemami operacyjnymi współpracuje mysz HE?

Wszystkie nasze ergonomiczne myszy są kompatybilne z systemami Windows/Mac OS/Linux.

Jakie warianty myszy są dostępne?

Możesz wybrać ergonomiczną mysz dla prawo- lub leworęcznych. Mysz HE jest dostępna w wersji przewodowej i bezprzewodowej. Dostępna jest również wersja Bluetooth. Dostępne są różne rozmiary: Mały, Średni i Duży.

Skąd mam wiedzieć, jaki mam rozmiar dłoni?

Zmierz odległość między krawędzią nadgarstka a końcem środkowego palca. Jeśli jest ona mniejsza niż 16,5 cm, masz rozmiar S. Jeśli jest większa niż 18,5 cm, potrzebujesz rozmiaru L.

Dlaczego mysz jest lekka?

Dzięki temu, że mysz jest lżejsza, potrzebujesz mniej siły, a tym samym mniejszego napięcia mięśni, aby nią poruszać.

Czy sprzedajecie również klawiatury?

Tak, sprawdź naszą ofertę ergonomicznych klawiatur tutaj.

Polowanie na mysz:

Mysz normalna kontra mysz ergonomiczna

Zwykła, “płaska” mysz jest najczęściej używanym urządzeniem wejściowym podczas pracy na komputerze. Ale w rzeczywistości twoja dłoń i nadgarstek znajdują się w nienaturalnej pozycji i niezauważalnie wykonujesz małe, stresujące ruchy nadgarstka. Może to szybko doprowadzić do nadwyrężenia.

Dlatego też mądrze jest przesiąść się na ergonomiczną, pionową mysz, która została zaprojektowana tak, aby umożliwić Ci zdrowe myszkowanie w naturalny sposób. Nawet jeśli (jeszcze) nie cierpisz na dolegliwości związane z RSI.