SKU: VLT

R-Go Viva 15.6″ Torba na laptopa

Numer referencyjny:

GTIN:

Ergonomiczna torba na laptopa ze zintegrowaną podstawką na laptopa, produkt społeczny wykonany z pełnoziarnistej skóry z certyfikatem Gold.

W magazynie
Zamówiony dzisiaj, dostarczony w ciągu 3 dni roboczych
Zamawiasz przez własnego dealera?

Ze zintegrowaną podstawką na laptopa

Ergonomia w podróży

Laptopy są idealne do noszenia wszędzie. Niestety, nie są one przeznaczone do zdrowej pracy i prowokują zgarbioną postawę. I to właśnie ta postawa jest tak obciążająca dla szyi i ramion. Opracowaliśmy torbę na laptopa R-Go Viva, która umożliwia zdrowe korzystanie z laptopa w każdym miejscu. Zintegrowana z torbą podstawka na laptopa umożliwia stworzenie zdrowego miejsca pracy w dowolnym miejscu. Torba jest wyposażona w podstawkę o regulowanej wysokości, dzięki czemu ekran można łatwo umieścić na wysokości oczu. To automatycznie ustawi Cię w pozycji pionowej. Torba posiada również dodatkowe przegródki na oddzielną klawiaturę i mysz.

Zalety

R-Go Viva Torba na laptopa

  • Ze zintegrowaną podstawką na laptopa
  • Skóra z certyfikatem "Gold rated
  • Produkt społecznościowy
  • Regulowany pasek na ramię
  • Dodatkowe schowki

Projekt społeczny

Współpraca z Agua Viva

Torba na laptopa R-Go Viva została wyprodukowana we współpracy z brazylijską fundacją Agua Viva. Fundacja ta ma serce dla ludzi w potrzebie i oferuje uzależnionym pomoc w postaci m.in. rehabilitacji. Kupując naszą torbę na laptopa, pomagasz ludziom w potrzebie, ponieważ przekazujemy około 20% kosztów produkcji torby na laptopa. W ten sposób Agua Viva może dać nową szansę jeszcze większej liczbie osób!

Skóra z certyfikatem Gold

Zdrowe materiały

Produkcja skóry jest procesem, który często powoduje duże zanieczyszczenie środowiska. Garbowanie skóry często wykorzystuje środki, które mają zły wpływ na środowisko. Używając naturalnych środków, możesz chronić środowisko. Do produkcji naszej torby na laptopa wybraliśmy skórę z najwyższym certyfikatem międzynarodowej organizacji LWG “Leather Working Group”. LWG zachęca producentów skór do produkcji w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska.

Certyfikowany

Zatwierdzony przez ekspertów

Dążymy do ergonomicznych rozwiązań, które są odpowiednie dla każdego, niezależnie od Twojego wzrostu, postury oraz prawo- lub leworęczności. Nasze nowe produkty są sprawdzane przez zewnętrznych ergonomistów i panel testowy użytkowników. Od czerwca 2022 r. nasze ergonomiczne myszy, klawiatury Break, podstawki pod laptopy Riser, ramiona do monitorów, uchwyty na dokumenty oraz stojak na laptopy i tablety Treepod również posiadają certyfikat AGR. Ponadto zdobyliśmy nagrodę Benelux Office Award za oprogramowanie Break i torbę na laptopa Viva.

Szczegóły i

Specyfikacja

Materiał i wymiary
Materiał produktu
Skóra i stal
Kolor
Czarny i brązowy
Wysokość w inch (mm)
340
Szerokość w inch (mm)
450
Głębokość w inch (mm)
65
Główne
Waga w oz (g)
1980
Komora na laptopa
tak
Rozmiar komory na laptopa w inch (mm)
15,6
Rozmiar wewnętrzny szerokość w inch (cm)
3
Rozmiar wewnętrzny długość w inch (cm)
377,5
Rozmiar wewnętrzny wysokość w inch (cm)
24,5
Dodatkowe przedziały
Schowek na akcesoria (2x)
Obecny uchwyt torby
tak
Podwójne uchwyty torby
tak
Pasek na ramię
tak
Podwójne paski na ramię
Nie
Twardy lub miękki futerał
Softcase
Ochrona laptopa
Lekkie uderzenia
Kraj pochodzenia
Brazylia
Inny
Model
Torba na laptopa ze zintegrowaną podstawką
Zamknięcie torby
Zamek błyskawiczny
Okres gwarancji (lata)
2

FAQ

Często zadawane pytania

Dlaczego jest to produkt społecznościowy?

Ta ergonomiczna torba na laptopa została stworzona we współpracy z fundacją Agua Viva. Oferuje ona byłym uzależnionym możliwość pracy i zdobycia doświadczenia zawodowego. Kupując torbę na laptopa, przekazujemy około 20% kosztów produkcji na pracę tej wspaniałej fundacji.

Gdzie produkowana jest torba na laptopa R-Go Viva?

Ta ergonomiczna torba na laptopa została wyprodukowana w Brazylii.

Jakiego rodzaju skóry użyto do produkcji tej torby na laptopa?

Do produkcji naszej torby na laptopa wybraliśmy skórę licową z najwyższym certyfikatem międzynarodowej organizacji LWG “Leather Working Group”. LWG zachęca producentów skór do produkcji w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska.

Praca hybrydowa:

Nowy styl pracy

Zaczęliśmy masowo pracować z domu, gdy rozpoczęła się pandemia koronawirusa. Nie tylko lepiej zapobiegało to infekcjom, ale miało też inne zalety. Na przykład, odpadł długi czas podróży, a praca w domu pozwoliła Ci samodzielnie zorganizować swój dzień pracy. Teraz, gdy COVID powoli schodzi na dalszy plan, znów możemy podróżować wszędzie, podobnie jak do biura! Mimo to nie wszyscy wracają do pracy w biurze w pełnym wymiarze godzin. Nasze nawyki pracy się dostosowały. Przyzwyczailiśmy się do elastyczności.