Oświadczenie o ochronie prywatności

R-Go Tools prowadzi ścisłą politykę prywatności. Traktujemy Twoją prywatność niezwykle poważnie i ostrożnie obchodzimy się z Twoimi danymi osobowymi. Niniejsza polityka prywatności wyjaśnia, w jaki sposób obchodzimy się z danymi odwiedzających, potencjalnych klientów i partnerów.

Ustawa o ochronie danych
R-Go Tools wykorzystuje wyłącznie dane wyraźnie i dobrowolnie podane przez osoby odwiedzające naszą stronę internetową lub naszą posiadłość. Wszystkie dane (osobowe) zbierane przez telefon, formularze zapytań i w inny sposób są pozyskiwane dobrowolnie. R-Go Tools przestrzega ustawy o ochronie danych osobowych podczas korzystania z tych danych.

Użycie danych
Używamy zebranych danych do kontaktu z naszymi gośćmi, potencjalnymi klientami i partnerami:

  • o ważnych zmianach w naszych produktach i usługach;
  • o nowych produktach i usługach R-Go Tools;
  • o ofertach handlowych;
  • o badaniach rynku;

Przechowywanie danych
Zebrane dane są przechowywane w wewnętrznym systemie zarządzania relacjami z klientami. System ten jest wysoce bezpieczny. Dane nie będą w żaden sposób udostępniane osobom trzecim. Nie będą one wypożyczane, wynajmowane, sprzedawane ani ujawniane w inny sposób.

Zmień dane
W biuletynie e-mail i innych przesyłkach znajduje się link, który pozwala zrezygnować z subskrypcji wiadomości e-mail od R-Go Tools. Masz prawo dostępu do swoich danych w dowolnym momencie. Na żądanie R-Go Tools usunie Cię ze swojej bazy danych lub zmieni Twoje dane. Możesz to zrobić kontaktując się z nami.

Kontakt
Masz pytania lub uwagi dotyczące niniejszej polityki prywatności? Skontaktuj się z nami, korzystając z poniższych danych.

R-Go Tools B.V.
(+31)0345 758 000
info@r-go-tools.com

Zmiana niniejszej polityki prywatności
R-Go Tools zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności. Zmiany zostaną wprowadzone na tej stronie. Tę stronę ostatnio zmodyfikowano 28 listopada 2022.