R-Go Steel Travel Podstawka pod laptopa

Numer referencyjny:

GTIN:

Type
Travel
W magazynie
Zamówiony dzisiaj, dostarczony w ciągu 3 dni roboczych
Zamawiasz przez własnego dealera?

Zachęca do wyprostowanej postawy

Umieść laptopa na wysokości oczu

Ta ergonomiczna podstawka pod laptopa sprawia, że Twój laptop znajduje się na wysokości Twoich oczu. Dzięki temu siedzisz w wyprostowanej pozycji za ekranem i zapobiegasz irytującym bólom szyi i pleców.

Zalety

Podróżna podstawka pod laptopa R-Go

  • Ergonomiczna konstrukcja
  • Produkt społecznościowy
  • Składany
  • Stabilna podstawka dla każdego laptopa
  • Wyprodukowano w Holandii

Składany

Łatwy do przenoszenia

R-Go Steel Travel to idealna podstawka pod laptopa, gdy często się przemieszczasz. To dlatego, że ta podstawka pod laptopa jest składana! Dzięki temu z łatwością zmieści się w torbie i możesz jej używać w dowolnym miejscu. Ma nośność nie mniejszą niż 5 kg i jest odpowiednia dla wszystkich laptopów o przekątnej od 10 do 22 cali.

Produkt społecznościowy

We współpracy z In-Made

R-Go Steel Travel powstał we współpracy z organizacją In-Made. In-Made daje więźniom szansę na zdobycie umiejętności robotniczych w prawdziwym środowisku produkcyjnym i pod okiem ekspertów. Kupując podstawkę pod laptopa R-Go Steel Travel, wspierasz wspaniałą pracę In-Made i pomagasz ludziom, którzy potrzebują drugiej szansy

Certyfikowany

Zatwierdzony przez ekspertów

Dążymy do ergonomicznych rozwiązań, które są odpowiednie dla każdego, niezależnie od Twojego wzrostu, postury oraz prawo- lub leworęczności. Nasze nowe produkty są sprawdzane przez zewnętrznych ergonomistów i panel testowy użytkowników. Od czerwca 2022 r. nasze ergonomiczne myszy, klawiatury Break, podstawki pod laptopy Riser, ramiona do monitorów, uchwyty na dokumenty oraz stojak na laptopy i tablety Treepod również posiadają certyfikat AGR. Ponadto zdobyliśmy nagrodę Benelux Office Award za oprogramowanie Break i torbę na laptopa Viva.

Szczegóły i

Specyfikacja

Model i funkcje
Model
Podstawka pod laptopa
Pojemność w lb (kg)
5
Główne
Łatwy do przenoszenia
tak
Regulowana wysokość
Nie
Odpowiedni dla przekątnej ekranu
10" ≤ 22" Laptop
Długość w inch (mm)
265
Szerokość w inch (mm)
255
Wysokość w inch (mm)
125
Waga w oz (g)
310
Materiał produktu
stal
Kolor
Zwart
Seria
R-Go Steel
Inny
Okres gwarancji (w latach)
2
Kraj pochodzenia
Holandia

FAQ

Często zadawane pytania

Jaka jest różnica między R-Go Steel Travel i Office?

Model Travel jest składany i dlatego idealnie nadaje się do zabrania w dowolne miejsce. Model Office jest odpowiedni do stacji roboczej z monitorem stałym.

Dlaczego jest to produkt społecznościowy?

Stojaki na laptopy Steel są produkowane we współpracy z holenderską organizacją In-Made. Oferują one byłym więźniom większe szanse na reintegrację i płatną pracę.

Gdzie wykonana jest podstawka pod laptopa?

Stalowe podstawki pod laptopy są produkowane w Holandii.

Zwiększ swój komfort

Z podstawką na laptopa

Laptopa tak naprawdę nie da się odpowiednio dopasować do Twojego ciała. Monitor nie może być regulowany, a klawiatura i mysz są niekorzystne w użyciu. W rezultacie często pracujesz pochylony, powodując ból szyi i ramion. Dlaczego więc nie zrezygnować z laptopa? Nie musisz! Dzięki podstawce pod laptopa i odpowiednim narzędziom nadal możesz stworzyć zdrowe miejsce pracy.