4 recenzje

R-Go Steel Travel Podstawka pod laptopa

Numer referencyjny:

GTIN:

Type
Travel
Download brochure
There are 0 items available in your selected inventory EU warehouse.Change warehouse
W magazynie
Zamówiony dzisiaj, dostarczony w ciągu 3 dni roboczych
Zamawiasz przez własnego dealera?

Wypróbuj sam!

1 miesiąc darmowego okresu próbnego

Zachęca do wyprostowanej postawy

Umieść laptopa na wysokości oczu

Ta ergonomiczna podstawka pod laptopa sprawia, że Twój laptop znajduje się na wysokości Twoich oczu. Dzięki temu siedzisz w wyprostowanej pozycji za ekranem i zapobiegasz irytującym bólom szyi i pleców.

Zalety

Podróżna podstawka pod laptopa R-Go

  • Ergonomiczna konstrukcja
  • Produkt społecznościowy
  • Składany
  • Stabilna podstawka dla każdego laptopa
  • Wyprodukowano w Holandii

Składany

Łatwy do przenoszenia

R-Go Steel Travel to idealna podstawka pod laptopa, gdy często się przemieszczasz. To dlatego, że ta podstawka pod laptopa jest składana! Dzięki temu z łatwością zmieści się w torbie i możesz jej używać w dowolnym miejscu. Ma nośność nie mniejszą niż 5 kg i jest odpowiednia dla wszystkich laptopów o przekątnej od 10 do 22 cali.

Produkt społecznościowy

We współpracy z Avres

Podstawki pod laptopa R-Go Steel zostały wyprodukowane we współpracy z Avres. Organizacja ta daje ludziom oddalonym od rynku pracy szansę na pracę i wykorzystanie swoich talentów. Kupując podstawkę pod laptopa R-Go Steel, wspierasz wspaniałą pracę Avres. Jest to jeden z powodów, dla których staliśmy się Bcorp.

certyfikowane przez ekspertów nagrody

Certyfikowany

Zatwierdzony przez ekspertów

Dążymy do ergonomicznych rozwiązań, które są odpowiednie dla każdego, niezależnie od Twojego wzrostu, postury oraz prawo- lub leworęczności. Nasze nowe produkty są sprawdzane przez zewnętrznych ergonomistów i panel testowy użytkowników. Od czerwca 2022 r. nasze ergonomiczne myszy, klawiatury Break, podstawki pod laptopy Riser, ramiona do monitorów, uchwyty na dokumenty oraz stojak na laptopy i tablety Treepod również posiadają certyfikat AGR. Ponadto zdobyliśmy nagrodę Benelux Office Award za oprogramowanie Break i torbę na laptopa Viva.

Szczegóły i

Specyfikacja

FAQ

Często zadawane pytania

Jaka jest różnica między R-Go Steel Travel i Office?

Model Travel jest składany i dlatego idealnie nadaje się do zabrania w dowolne miejsce. Model Office jest odpowiedni do stacji roboczej z monitorem stałym.

Dlaczego jest to produkt społecznościowy?

Stojaki na laptopy Steel są produkowane we współpracy z holenderską organizacją In-Made. Oferują one byłym więźniom większe szanse na reintegrację i płatną pracę.

Gdzie wykonana jest podstawka pod laptopa?

Stalowe podstawki pod laptopy są produkowane w Holandii.

Zwiększ swój komfort

Z podstawką na laptopa

Laptopa tak naprawdę nie da się odpowiednio dopasować do Twojego ciała. Monitor nie może być regulowany, a klawiatura i mysz są niekorzystne w użyciu. W rezultacie często pracujesz pochylony, powodując ból szyi i ramion. Dlaczego więc nie zrezygnować z laptopa? Nie musisz! Dzięki podstawce pod laptopa i odpowiednim narzędziom nadal możesz stworzyć zdrowe miejsce pracy.