ergonomische-documenthouder-gif
Dostępny w kolorze dębu i matowego akrylu
do czytania
do pisania

Od czytania do pisania jednym ruchem

R-Go Read2Write

Dzięki uchwytowi na dokumenty R-Go Read2Write podświadomie zachęcasz się do siedzenia w wyprostowanej pozycji podczas czytania i pisania. Umieszczając dokumenty papierowe przed sobą na uchwycie na dokumenty zamiast obok klawiatury, unikasz skręconej i zgarbionej postawy.

Chcesz robić notatki? Pociągnij kartkę do siebie, aby jednym ruchem zmienić uchwyt na dokumenty w powierzchnię do pisania. Ponieważ powierzchnia do pisania jest nachylona, możesz również siedzieć w wyprostowanej pozycji podczas pisania.

Zalety

Ergonomiczny uchwyt na dokumenty

  • Zachęca do wyprostowanej postawy podczas pracy
  • Odpowiedni do czytania i pisania
  • Unikalna konstrukcja
  • Wyprodukowano w Holandii
  • Z miękką piankową podpórką na nadgarstek
  • Możliwość regulacji w różnych pozycjach

Zapobiega uciskaniu nadgarstków

Podpórka na nadgarstek z miękkiej pianki

Z przodu naszych uchwytów na dokumenty znajduje się miękka piankowa podpórka pod nadgarstki. Zapobiega to irytującemu naciskowi na nadgarstki podczas pisania i zapewnia maksymalny komfort, gdy chcesz po prostu sporządzić notatkę.

Możliwość regulacji w różnych pozycjach

Zachęca do wyprostowanej postawy podczas pracy

Czy często siedzisz w zgiętej pozycji podczas pracy z dokumentami? Taka postawa jest spowodowana miejscem, w którym kładziesz papier na biurku. Kładąc dokumenty obok klawiatury, szybko przyjmujesz zgarbioną postawę, często odwracając głowę.

Kładąc papier przed klawiaturą, również przyjmujesz zgarbioną postawę. Twoja głowa musi wtedy wykonywać duże ruchy, aby przełączać się między ekranem a dokumentami. Obie postawy mogą powodować dolegliwości pleców, szyi i ramion.

Korzystając z uchwytu na dokumenty, możesz umieścić papier na podwyższeniu między klawiaturą a ekranem. Umieszczając klawiaturę, dokumenty i ekran w jednej linii prostej, nie będziesz już pracować w skręconej pozycji. Taki układ zachęca Cię do automatycznego przyjmowania zdrowej postawy. A im większy kąt nachylenia uchwytu na dokumenty, tym bardziej wyprostowana będzie Twoja pozycja. Dlatego uchwyt na dokumenty R-Go Flex Read można regulować w co najmniej 6 pozycjach.

Często robisz notatki? W takim razie uchwyt na dokumenty Read2Write i podkładka do pisania w jednym to idealne rozwiązanie!

Doświadczenia klientów

Recenzje

"Bardzo dobry i przenośny, nie zajmuje dużo miejsca!"

Fernando P., za pośrednictwem Amazon.de

FAQ

Często zadawane pytania

Gdzie produkowane są podstawki na dokumenty?

Podstawki na dokumenty są produkowane w Holandii.

Jakie są dostępne warianty podstawek na dokumenty?

Flex Read jest regulowany w kilku pozycjach. Uchwyt Read2Write jest szczególnie przydatny, gdy regularnie musisz pisać na dokumentach.

Czy moja klawiatura zmieści się pod uchwytem na dokumenty?

Kompaktową klawiaturę można łatwo wsunąć pod te uchwyty na dokumenty. Read2Write ma otwór 39 cm, a Flex Read ma otwór 40 cm.

Zdrowa praca przy monitorze

Uchwyt na dokumenty robi różnicę!

Jeśli dużo pracujesz z dokumentami papierowymi w połączeniu z monitorem, prawdopodobnie znasz to uczucie: pod koniec długiego dnia pracy ból szyi i ramion, nie wspominając o zmęczonych, “zmrużonych” oczach. Dolegliwości, które można w rzeczywistości zmniejszyć, a nawet im zapobiec, po prostu używając uchwytu na dokumenty.