Zobacz naszą ofertę w

Ergonomiczne podstawki na dokumenty

Podnoszenie dokumentów zapobiega bólom szyi i zmęczeniu oczu. W R-Go Tools opracowaliśmy dwa ergonomiczne podstawki na dokumenty, które pomagają pracować zdrowo i wygodnie w różnych sytuacjach. Pomagamy w 3 krokach, aby wykonywać pracę bez przeszkód:

  1. Wybierz podstawkę na dokumenty, który Ci odpowiada
  2. Zamów przez nasz sklep internetowy lub u sprzedawcy
  3. Przekonaj się sam, jak zdrowo pracuje się z ergonomiczną podstawkę na dokumenty

Doświadczenia klientów

Recenzje

"Bardzo dobra i przenośna podstawka na dokumenty, nie zajmuje dużo miejsca!"

Fernando P., za pośrednictwem Amazon.de
ergonomische-documenthouder-gif
Dostępny w kolorze dębu i matowego akrylu
do czytania
do pisania

Od czytania do pisania jednym ruchem

Podstawka na dokumenty R-Go Read2Write

Dzięki podstawkę na dokumenty R-Go Read2Write podświadomie zachęcasz się do siedzenia w wyprostowanej pozycji podczas czytania i pisania. Umieszczając dokumenty papierowe przed sobą na podstawkę na dokumenty zamiast obok klawiatury, unikasz skręconej i zgarbionej postawy.

Chcesz robić notatki? Pociągnij blat do siebie, aby jednym ruchem zmienić podstawkę na dokumenty w powierzchnię do pisania. Ponieważ powierzchnia do pisania jest nachylona, możesz również siedzieć w wyprostowanej pozycji podczas pisania.

Zapobiega uciskaniu nadgarstków

Podpórka na nadgarstek z miękkiej pianki

Z przodu naszych podstawek na dokumenty znajduje się miękka piankowa podpórka pod nadgarstki. Zapobiega to irytującemu naciskowi na nadgarstki podczas pisania i zapewnia maksymalny komfort, gdy chcesz po prostu sporządzić notatkę.

Z możliwością regulacji w różnych pozycjach

Podstawka na dokumenty zachęca do wyprostowanej postawy

Czy często siedzisz w zgiętej pozycji podczas pracy z dokumentami? Taka postawa jest spowodowana miejscem, w którym kładziesz papier na biurku. Kładąc dokumenty obok klawiatury, szybko przyjmujesz zgarbioną postawę, często odwracając głowę.

Kładąc papier przed klawiaturą, również przyjmujesz zgarbioną postawę. Twoja głowa musi wtedy wykonywać duże ruchy, aby przełączać się między ekranem a dokumentami. Obie podstawki na dokumenty mogą powodować dolegliwości pleców, szyi i ramion.

ergonomisch werken met document houder

Korzystając z podstawki na dokumenty, możesz umieścić papier na podwyższeniu między klawiaturą a ekranem. Umieszczając klawiaturę, dokumenty i ekran w jednej linii prostej, nie będziesz już pracować w skręconej pozycji. Taki układ zachęca Cię do automatycznego przyjmowania zdrowej postawy. A im większy kąt nachylenia podstawki na dokumenty, tym bardziej wyprostowana będzie Twoja pozycja. Dlatego podstawka na dokumenty R-Go Flex Read można regulować w co najmniej 6 pozycjach.

Często robisz notatki? W takim razie podstawka na dokumenty Read2Write i podkładka do pisania w jednym to idealne rozwiązanie!

FAQ

Często zadawane pytania

Gdzie są produkowane wasze podstawki na dokumenty?

Nasze podstawki na dokumenty są produkowane w Holandii.

Jakie są dostępne warianty podstawek na dokumenty?

Podstawka na dokumenty R-Go Flex Read jest regulowana w kilku pozycjach. Podstawka Read2Write jest szczególnie przydatna, gdy regularnie musisz pisać na dokumentach.

Czy moja klawiatura zmieści się pod podstawką na dokumenty?

Kompaktową klawiaturę można łatwo wsunąć pod naszych podstawek na dokumenty. Podstawka na dokumenty Read2Write ma otwór 39 cm, a Flex Read ma otwór 40 cm.

ecovadis-2023-nagroda-platinum

Wszystko z myślą

o środowisku.

Dążymy do obiegu zamkniętego w projektowaniu i produkcji naszych produktów. Za to zaangażowanie otrzymaliśmy certyfikat Ecovadis Platinum.

  • Wszystkie tworzywa sztuczne i aluminium używane do produkcji naszych etui na dokumenty pochodzą w 100% z recyklingu.
  • Przyjazne dla środowiska opakowanie wykonane z kartonu pochodzącego z recyklingu z rękawami z certyfikatem FSC.
nagroda-bcorp

Z sercem

dla potrzebujących.

Wierzymy, że ludzie w potrzebie powinni otrzymać drugą szansę w życiu. Chcemy to osiągnąć poprzez:

  • Przekazywanie >10% naszych zysków na projekty rozwojowe, za pośrednictwem naszej fundacji Tools4Life
  • Współpracę z organizacjami takimi jak Avres. Organizacja ta daje osobom oddalonym od rynku pracy szansę na pracę i wykorzystanie swoich talentów

Dzięki naszym wysiłkom możemy oficjalnie nazywać się B Corp od 2023 roku!