Dbamy o Twoje zdrowie

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem!

Zdrowe życie i praca są ważne dla każdego. Dlatego projektujemy ergonomiczne produkty z myślą o Tobie! Dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie ergonomii projektujemy niedrogie rozwiązania ergonomiczne, które pomogą Ci pracować w zdrowy sposób. Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, w biurze czy w podróży, zawsze mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Ergonomicznie zaprojektowane

Z myślą o Tobie!

Projektując nasze produkty, bierzemy pod uwagę antropometrię (geometrię człowieka), zasady ergonomii i obowiązujące wytyczne (BHP).

Dążymy do ergonomicznych rozwiązań, które są odpowiednie dla każdego, niezależnie od Twojego wzrostu, postawy oraz lewo- lub praworęczności. Ponieważ praca przy ekranie może szybko doprowadzić do nadwyrężenia drobnych mięśni i ścięgien w nadgarstkach i dłoniach, projektujemy klawiatury i myszy w taki sposób, aby ich obsługa wymagała minimalnego wysiłku mięśni. Dlatego w fazie testowania używamy również mierników napięcia mięśni. Nasze nowe produkty są oceniane przez zewnętrznych ergonomistów i panel testowy użytkowników.

Przetestowane i rekomendowane

Certyfikat AGR

“Ergonomiczne i przyjazne dla ciała myszy, klawiatury, ramiona do monitorów, uchwyty na dokumenty i podstawki pod laptopy od R-Go zapewniają pomoc w naturalnej i bezwysiłkowej pracy przy komputerze. Odciążają użytkownika, zamiast go dodatkowo obciążać. Szczególnie ważne jest, aby pomoce były dopasowane do użytkownika, ponieważ różni ludzie mają różne preferencje. Gratulujemy znaku jakości AGR i produktów, które ułatwiają życie zawodowe!”

Aktion Gesunder Rücken (AGR)