5 recenzje

R-Go Steel Office Podstawka pod laptopa

Numer referencyjny:

GTIN:

Type
Office
Download brochure
There are 0 items available in your selected inventory EU warehouse.Change Inventory
Brak w magazynie
Zamawiasz przez własnego dealera?

Wypróbuj sam!

1 miesiąc darmowego okresu próbnego

Zachęca do wyprostowanej postawy

Umieść laptopa na wysokości oczu

Biurowa podstawka pod laptopa R-Go jest idealna do stacjonarnego stanowiska pracy. Ta podstawka pod laptopa podnosi go do wygodnej wysokości, umożliwiając pracę w wyprostowanej pozycji.

Zalety

Stalowa biurowa podstawka pod laptopa R-Go

  • Ergonomiczna konstrukcja
  • Produkt społecznościowy
  • Stabilna podstawka dla każdego laptopa
  • Zapewnia porządek na biurku
  • Utrzymuje chłód Twojego laptopa
  • Wyprodukowano w Holandii

Przemysłowa, solidna konstrukcja

Unikalna podstawka pod laptopa

R-Go Office to stylowa i stabilna podstawka pod laptopa z miejscem na klawiaturę. Stojak na laptopa R-Go Office jest idealny do stałego miejsca pracy. Stojak na laptopa Office jest wykonany w całości ze stali. Ma nośność nie mniejszą niż 5 kg i jest odpowiednia dla wszystkich laptopów o przekątnej od 10 do 22 cali. Zachowaj porządek i czystość na biurku, przechowując klawiaturę lub papier pod podstawką. Ta podstawka pod laptopa ma otwartą konstrukcję, umożliwiając wystarczającą wentylację pod laptopem. Zapobiega to przegrzewaniu się laptopa.

Produkt społecznościowy

We współpracy z In-Made

Stojaki na laptopy R-Go Steel są produkowane we współpracy z organizacją In-Made. In-Made daje więźniom szansę na zdobycie umiejętności robotniczych w prawdziwym środowisku produkcyjnym i pod okiem ekspertów. Kupując podstawkę pod laptopa R-Go Steel, wspierasz wspaniałą pracę In-Made i pomagasz ludziom, którzy potrzebują drugiej szansy.

certyfikowane przez ekspertów nagrody

Certyfikowany

Zatwierdzony przez ekspertów

Dążymy do ergonomicznych rozwiązań, które są odpowiednie dla każdego, niezależnie od Twojego wzrostu, postury oraz prawo- lub leworęczności. Nasze nowe produkty są sprawdzane przez zewnętrznych ergonomistów i panel testowy użytkowników. Od czerwca 2022 r. nasze ergonomiczne myszy, klawiatury Break, podstawki pod laptopy Riser, ramiona do monitorów, uchwyty na dokumenty oraz stojak na laptopy i tablety Treepod również posiadają certyfikat AGR. Ponadto zdobyliśmy nagrodę Benelux Office Award za oprogramowanie Break i torbę na laptopa Viva.

Szczegóły i

Specyfikacja

FAQ

Często zadawane pytania

Jaka jest różnica między R-Go Steel Travel i Office?

Model Travel jest składany i dlatego idealnie nadaje się do zabrania w dowolne miejsce. Model Office jest odpowiedni do stacji roboczej z monitorem stałym.

Dlaczego jest to produkt społecznościowy?

Stojaki na laptopy Steel są produkowane we współpracy z holenderską organizacją In-Made. Oferują one byłym więźniom większe szanse na reintegrację i płatną pracę.

Gdzie wykonana jest podstawka pod laptopa?

Stalowe podstawki pod laptopy są produkowane w Holandii.

Zwiększ swój komfort

Z podstawką na laptopa

Laptopa tak naprawdę nie da się odpowiednio dopasować do Twojego ciała. Monitor nie może być regulowany, a klawiatura i mysz są niekorzystne w użyciu. W rezultacie często pracujesz pochylony, powodując ból szyi i ramion. Dlaczego więc nie zrezygnować z laptopa? Nie musisz! Dzięki podstawce pod laptopa i odpowiednim narzędziom nadal możesz stworzyć zdrowe miejsce pracy.