0 recenzje

R-Go Read2Write Podstawka na dokumenty

Numer referencyjny:

GTIN:

Download brochure
There are 0 items available in your selected inventory EU warehouse.Change warehouse
W magazynie
Zamówiony dzisiaj, dostarczony w ciągu 3 dni roboczych
Zamawiasz przez własnego dealera?

Wypróbuj sam!

1 miesiąc darmowego okresu próbnego

Zachęca do wyprostowanej postawy

Zdrowa praca z dokumentami

Chcesz czytać z papieru w przerwach między pracą na ekranie? Dzięki Read2Write jesteś podświadomie zachęcany do pracy w zdrowej pozycji. Umieszczając dokumenty przed sobą zamiast obok klawiatury, unikasz niepotrzebnego obracania się. Read2Write podnosi papier i ma kąt nachylenia, dzięki czemu możesz czytać wszystko prawidłowo z krzesła. Dzięki temu automatycznie siedzisz prosto.

Zalety

R-Go Read2Write Uchwyt na dokumenty

  • Od odczytu do zapisu jednym ruchem
  • Unikalna konstrukcja z ultracienką aluminiową podstawą
  • Miękka piankowa podpórka pod nadgarstek
  • Lekka
  • Wyprodukowano w Holandii
Czytanie
Pisanie

Uchwyt na dokumenty i podkładka do pisania w 1

Od czytania do pisania jednym ruchem!

Chcesz zrobić notatki? Ten uchwyt na dokumenty łatwo przekształca się w arkusz do pisania, przyciągając arkusz do siebie jednym ruchem nad klawiaturą. Przyciągając pracę do siebie, unikasz pochylonej postawy, a nawet pozostajesz wyprostowany podczas pisania. Idealny do czytania i pisania!

Wsparcie nadgarstka z miękkiej pianki

Unikaj irytującego nacisku na nadgarstek

Zamiast twardej podniesionej krawędzi z przodu arkusza, zaprojektowaliśmy nasze uchwyty na dokumenty z miękką piankową podpórką na nadgarstek. Podczas robienia notatek nadgarstek może na niej spoczywać. Pozwala to na wygodne pisanie bez irytującego nacisku na nadgarstki.

Certyfikowany

Przetestowane i zalecane

“Ergonomiczne i przyjazne dla ciała myszy, klawiatury, ramiona do monitorów, uchwyty na dokumenty i podstawki pod laptopy od R-Go pomagają w naturalnej i bezwysiłkowej pracy przy komputerze. Odciążają użytkownika, zamiast go dodatkowo obciążać. Szczególnie ważne jest, aby pomoce były dopasowane do użytkownika, ponieważ różni ludzie mają różne preferencje. Gratulujemy znaku jakości AGR i produktów, które ułatwiają życie zawodowe!”.

Aktion Gesunder Rücken (AGR)

Szczegóły i

Specyfikacja

FAQ

Często zadawane pytania

Gdzie produkowany jest Read2Write?

Ten uchwyt na dokumenty jest produkowany w Holandii.

Czy mogę wsunąć klawiaturę pod uchwyt na dokumenty?

Read2Write ma otwór o szerokości 39 cm. Możesz więc z łatwością wsunąć kompaktową klawiaturę pod uchwyt na dokumenty, gdy nie będziesz jej potrzebować przez jakiś czas.

Zdrowa praca na ekranie

(G)uchwyt na dokumenty oszczędza!

Osoby, które dużo pracują z dokumentami za monitorem, prawdopodobnie to rozpoznają: pod koniec długiego dnia pracy, ból szyi i ramion, ból pleców i nie zapominaj o przemęczonych, “zmrużonych” oczach. Dolegliwości, które w rzeczywistości można zmniejszyć, a nawet im zapobiec, po prostu używając uchwytu na dokumenty.