0 recenzje
SKU: Brak danych

R-Go Smartbar

Numer referencyjny:

GTIN:

Cena na zapytanie

Download brochure
There are 0 items available in your selected inventory EU warehouse.Change Inventory
On backorder
Zamawiasz przez własnego dealera?

Wypróbuj sam!

1 miesiąc darmowego okresu próbnego

Certyfikowany w 100% okrągły

Zrównoważony rozwój zaczyna się od projektu

Nasze ramiona do monitorów zostały zaprojektowane zgodnie z zasadami “Circular Product Design” w celu utrzymania naszego śladu węglowego na jak najniższym poziomie. Ramiona monitora w pełni nadają się do recyklingu, ponieważ aluminium i plastik można łatwo oddzielić. Otrzymaliśmy za to certyfikat “100% cyrkularności”.

Zalety

R-Go Smartbar

  • Certyfikowany w 100% okrągły
  • Konstrukcja modułowa
  • Z opatentowanymi funkcjami SMART
  • Konstrukcja holenderska
  • Zintegrowane zarządzanie kablami

Modułowa konstrukcja

Stwórz własną konfigurację!

Nasze ramiona do monitorów są zaprojektowane modułowo, dzięki czemu możesz stworzyć własną konfigurację. Rozbuduj swoje ramię monitora o oddzielne moduły, takie jak uchwyt na dokumenty, uchwyt na laptopa, dodatkowe ramię lub ten Smartbar. Korzystając z oddzielnych części, możesz łatwo zmodernizować ramię monitora i wymienić tylko jeden moduł zamiast całego ramienia monitora podczas konserwacji.

Łatwa regulacja

Skonfiguruj wyświetlacze zgodnie z wymaganiami

Dzięki paskowi Smartbar możesz łatwo i szybko dostosować oba ekrany do poziomu oczu, przesuwając pasek w górę lub w dół nad drążkiem. Ekrany można przechylać i obracać w zależności od potrzeb.

Instalacja nad blatem roboczym
Nasze ramiona do monitorów można zamontować nad blatem roboczym. Dzięki temu możesz pracować w pozycji wyprostowanej nawet podczas instalacji!

certyfikowane przez ekspertów nagrody

Certyfikowany

Zatwierdzony przez ekspertów

Dążymy do ergonomicznych rozwiązań, które są odpowiednie dla każdego, niezależnie od Twojego wzrostu, postury oraz prawo- lub leworęczności. Nasze nowe produkty są sprawdzane przez zewnętrznych ergonomistów i panel testowy użytkowników. Od czerwca 2022 r. nasze ergonomiczne myszy, klawiatury Break, podstawki pod laptopy Riser, ramiona do monitorów, uchwyty na dokumenty oraz stojak na laptopy i tablety Treepod również posiadają certyfikat AGR. Ponadto zdobyliśmy nagrodę Benelux Office Award za oprogramowanie Break i torbę na laptopa Viva.

Szczegóły i

Specyfikacja

FAQ

Często zadawane pytania

Jaka wysokość ekranu będzie dla mnie odpowiednia?

Umieść górną część ekranu na wysokości oczu. Dzięki temu Twoja szyja i głowa będą w naturalnej, zrelaksowanej pozycji podczas pracy przy monitorze. Dużo pracujesz z programami do rysowania? W takim razie podnieś nieco ekran, aby patrzeć prosto przed siebie na środek ekranu.

6 wskazówek

Praca z pulpitem

Praca przy komputerze ma oczywiście wiele zalet, ale niestety również wady. Ponieważ spędzamy coraz więcej czasu za ekranem, nasze ciała mają tendencję do przyjmowania zgiętej postawy. Jest to nienaturalna postawa, w której mięśnie szyi muszą dźwigać ciężar głowy.

Z podbródkiem na klatce piersiowej, na naszą szyję działa siła 27 kilogramów! Przy odpowiednim ustawieniu monitora, niepostrzeżenie przyjmiesz zdrową postawę. Ale jak to osiągnąć?