Wyniki

75% uczestników wskazało w formularzu oceny, że poleciliby produkty R-Go Tools innym osobom.

Mniej dolegliwości związanych z produktami R-Go Tools

Połowa uczestników wskazała w formularzu oceny, że przed rozpoczęciem pracy z produktami R-Go Tools odczuwali dolegliwości fizyczne związane z pracą. Wszyscy uczestnicy z wyjątkiem jednego wskazali, że produkty R-Go Tools pomogły zmniejszyć te dolegliwości.

Podstawka pod laptopa R-Go Riser

Prawie wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni z podstawki pod laptopa R-Go Riser. Lekka, łatwa w konfiguracji, poprawiająca postawę i płaska do przenoszenia były wymieniane jako główne zalety. ISS zdecydowała się zapewnić podstawkę Riser wszystkim pracownikom.

“Podstawka pod laptopa Riser ma dobrą wysokość. Łatwa do ustawienia i lekka. Dobrze przemyślana!”
– Pracownik, ISS Facility Services

R-Go HE Mysz

Większość uczestników była zadowolona lub bardzo zadowolona z korzystania z myszy R-Go HE. Główną wymienianą korzyścią było to, że mysz poprawia postawę (dłoni i przedramienia). Niektórzy uczestnicy stwierdzili, że musieli przyzwyczaić się do nowego sposobu korzystania z myszy.

“Mysz HE jest super. Zmusza cię do siedzenia w inny sposób i trzymania ramion nisko”.
– Pracownik, ISS Facility Services

R-Go Split Break Klawiatura

Większość uczestników była zadowolona lub bardzo zadowolona z korzystania z klawiatury R-Go Split Break. Jako zalety wskazali, że klawiatura jest przyjemna w użyciu i wygodna w dwóch częściach (również do przenoszenia). W ramach komentarza wspomniano jednak, że dla optymalnego wykorzystania dzielonej klawiatury wartością dodaną byłaby możliwość pisania na ślepo.

“Myślę, że dla wielu osób produkty te mogą przynieść ulgę/wsparcie w przypadku jakichkolwiek dolegliwości lub dyskomfortu spowodowanego pracą przy komputerze.”
– Członek personelu, ISS Facility Usługi

Chcesz przeprowadzić studium przypadku w swojej organizacji?

Skontaktuj się z nami bez zobowiązań

Kontakt