Wyniki

Recenzje uczestników

Zadowolony do bardzo zadowolonego

Uczestnicy byli zadowoleni lub bardzo zadowoleni z produktów R-Go Tools. Wskazali, że poleciliby ergonomiczne produkty R-Go Tools innym.

R-Go Riser Podstawka pod laptopa

R-Go Riser z łatwością podnosi ekran laptopa do poziomu oczu. Ustawia to głowę w naturalnej pozycji i zmniejsza napięcie mięśni szyi i ramion. Podstawka R-Go Riser jest wykonana z aluminium, dzięki czemu jest lekka i wytrzymała. Wysokość tej podstawki na laptopa można łatwo regulować w 5 krokach.

“Wysoka jakość i ciekawy design.”
– Członek personelu, BDO

R-Go HE Mysz

Mysz HE ma pionowy uchwyt, który zapewnia neutralną, zrelaksowaną pozycję dłoni i nadgarstka. Taki kształt stymuluje ruch myszy z przedramienia zamiast z nadgarstka. Zapobiega to dolegliwościom fizycznym, takim jak RSI. Mysz wygodnie leży w dłoni i wspiera wszystkie palce.

 

R-Go Split Break Klawiatura

Klawiatura R-Go Split składa się z dwóch oddzielnych części. Te dwie części można ustawić w dowolnej pozycji, dzięki czemu zawsze możesz pisać z wyprostowanymi nadgarstkami. Kompaktowa konstrukcja klawiatury zapewnia, że podczas jednoczesnego korzystania z klawiatury i myszy obie ręce zawsze pozostają na szerokości ramion. Ze względu na lekki skok klawiszy, podczas pisania występuje minimalne napięcie mięśni. Klawiatura jest płaska, dzięki czemu dłonie i nadgarstki pozostają płaskie i zrelaksowane podczas pisania.

“Łatwy w użyciu. Dobry do zapobiegania reklamacjom ze względu na konstrukcję i aplikacje, które informują Cię, kiedy zrobić sobie przerwę.”
– Pracownik, BDO

Chcesz przeprowadzić studium przypadku w swojej organizacji?

Skontaktuj się z nami bez zobowiązań