R-Go Break to Twój osobisty trener przerw

Pobierz oprogramowanie R-Go Break

Chcesz w pełni wykorzystać swój produkt Break?

Pobierz R-Go Break. Jest to oprogramowanie, które pomoże Ci pamiętać o przerwach w pracy. Gdy pracujesz, oprogramowanie R-Go Break kontroluje światło LED na myszy lub klawiaturze Break. Światło to zmienia kolor, podobnie jak sygnalizacja świetlna. Kiedy światło zmienia kolor na zielony, oznacza to, że pracujesz zdrowo. Pomarańczowe wskazuje, że nadszedł czas na krótką przerwę, a czerwone oznacza, że pracujesz zbyt długo.

Funkcja R-Go Break jest regulowana indywidualnie. Możesz zwiększyć częstotliwość przerw w przypadku dolegliwości lub za radą terapeuty. Spersonalizuj swoje przerwy, na przykład ustawiając przypomnienie, gdy nadejdzie czas na filiżankę herbaty, grę w tenisa stołowego lub spacer. Możliwe jest również skonfigurowanie przycisków myszy zgodnie z osobistymi wymaganiami. Ponadto oprogramowanie analizuje twoje zachowanie podczas pracy i czyni je widocznym. Pokazuje to, jak intensywnie korzystasz z myszy i klawiatury oraz jak dobrze przestrzegasz zaleceń dotyczących przerw. Ponieważ pomiar to wiedza!

Nie masz produktu Break, ale chcesz wypróbować oprogramowanie Break?

Możesz! Oprogramowanie Break pomoże Ci robić przerwy w odpowiednim czasie dzięki subtelnym wyskakującym okienkom na ekranie. Pobierz nasze oprogramowanie i wypróbuj je przez 60 dni za darmo!

Pobierz oprogramowanie R-Go Break