Pierwotnie nie. Jednak użytkownicy znający poniższe polecenie zdołali uruchomić klawiaturę w systemie Linux. Należy pamiętać, że wszelkie usterki wynikające z wykonania tych poleceń nie są objęte gwarancją.

Przejdź do:

sudo nano /etc/modprobe.d/hid_apple.conf

Wpisz tutaj:

options hid_apple fnmode=2

Następnie dodaj:

sudo update-initramfs -u