Pierwotnie nie. Jednak użytkownicy znający poniższe polecenie zdołali uruchomić klawiaturę w systemie Linux. Należy pamiętać, że wszelkie usterki wynikające z wykonania tych poleceń nie są objęte gwarancją.
Przejdź do:
sudo nano /etc/modprobe.d/hid_apple.conf
Wpisz tutaj:
options hid_apple fnmode=2
Następnie dodaj:
sudo update-initramfs -u