15 recenzje

R-Go Riser Flexible podstawka pod laptopa

Numer referencyjny:

GTIN:

Download brochure
There are 0 items available in your selected inventory EU warehouse.Change Inventory
Brak w magazynie
Zamawiasz przez własnego dealera?

Wypróbuj sam!

1 miesiąc darmowego okresu próbnego

Zawsze na wysokości oczu

Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy w domu

Ta podstawka z łatwością podnosi ekran do poziomu oczu. Ustawia to twoją głowę w naturalnej pozycji i zmniejsza napięcie mięśni szyi i ramion. Możliwość regulacji w 5 pozycjach. Z łatwością podnosi ekran do poziomu oczu i zapobiega bólom szyi i ramion.

Zalety

R-Go Riser Flexible Podstawka pod laptopa

  • Lekkie, ultracienkie aluminium
  • Regulowana wysokość
  • Wyprodukowano w Holandii
  • Promuje wyprostowaną postawę podczas pracy
  • Łatwy do przenoszenia

Lekki

Wykonane z aluminium HYLITE

R-Go Riser Flexible jest wykonany z Hylite®: najcieńszego aluminiowego materiału kompozytowego na świecie. Dzięki temu stojak jest bardzo lekki. Waży zaledwie 190 gramów, ale ma nośność nie mniejszą niż 5 kilogramów. Nadaje się do wszystkich tabletów i laptopów o przekątnej od 10 do 22 cali. Ta ultracienka podstawka pod laptopa jest łatwa do przenoszenia w torbie na laptopa. Idealna do zdrowej pracy w każdym miejscu!

Łatwa regulacja

W 5 pozycjach

Podstawkę pod laptopa można łatwo regulować na 5 wysokościach. W ten sposób zawsze pracujesz na wysokości oczu i zapobiegasz skrzywieniu postawy podczas pracy oraz dolegliwościom szyi i pleców. Bardzo wygodna do użytku w biurze, w domu lub w podróży. Ustawia twoją głowę w naturalnej pozycji i zmniejsza napięcie mięśni szyi i ramion.

Certyfikowany

Przetestowane i zalecane

“Ergonomiczne i przyjazne dla ciała myszy, klawiatury, ramiona do monitorów, uchwyty na dokumenty i podstawki pod laptopy od R-Go pomagają w naturalnej i bezwysiłkowej pracy przy komputerze. Odciążają użytkownika, zamiast go dodatkowo obciążać. Szczególnie ważne jest, aby pomoce były dopasowane do użytkownika, ponieważ różni ludzie mają różne preferencje. Gratulujemy znaku jakości AGR i produktów, które ułatwiają życie zawodowe!”.

Aktion Gesunder Rücken (AGR)

Szczegóły i

Specyfikacja

FAQ

Często zadawane pytania

Jak pracować ergonomicznie z podstawką pod laptopa?

Umieść podstawkę tak wysoko, aby ekran znajdował się na poziomie oczu lub nieco poniżej. W ten sposób automatycznie przyjmiesz wyprostowaną postawę. Uwaga: aby pracować ergonomicznie, zawsze używaj oddzielnej klawiatury i myszy.

W jakich kolorach dostępny jest Riser Flexible?

Elastyczna podstawka pod laptopa Riser jest dostępna w kolorze czarnym i srebrnym.

Zwiększ swój komfort

Z podstawką na laptopa

Laptopa tak naprawdę nie da się odpowiednio dopasować do Twojego ciała. Monitor nie może być regulowany, a klawiatura i mysz są niekorzystne w użyciu. W rezultacie często pracujesz pochylony, powodując ból szyi i ramion. Dlaczego więc nie zrezygnować z laptopa? Nie musisz! Dzięki podstawce pod laptopa i odpowiednim narzędziom nadal możesz stworzyć zdrowe miejsce pracy.