126 recenzje

R-Go HE Break Mysz

Numer referencyjny:

GTIN:

Download brochure
There are 0 items available in your selected inventory EU warehouse.Change Inventory
Brak w magazynie
Zamawiasz przez własnego dealera?

Wypróbuj sam!

1 miesiąc darmowego okresu próbnego

Z wbudowanym wskaźnikiem pauzy

Pomaga Ci pamiętać o robieniu przerw

Mysz R-Go Break zawiera diodę LED kontrolowaną przez oprogramowanie R-Go Break. Światło to zmienia kolor, podobnie jak sygnalizacja świetlna. Kiedy światło zmienia kolor na zielony, oznacza to, że pracujesz zdrowo. Pomarańczowe wskazuje, że nadszedł czas na krótką przerwę, a czerwone oznacza, że pracujesz zbyt długo. Daje Ci to pozytywną informację zwrotną na temat Twojego zachowania w pracy.

Zalety

R-Go HE Break Mysz

  • Z wskaźnikiem pauzy
  • Naturalny ergonomiczny kształt
  • Stymuluje krążenie krwi
  • Różne rozmiary, lewy i prawy
  • Regulowane przyciski

Kształt pionowy

Ruch myszy z twojej ręki

Pionowy kształt myszy R-Go HE zapewnia, że poruszasz myszą od ramienia, a nie od nadgarstka. Odciąża to małe mięśnie i ścięgna w nadgarstku i dłoni i może zapobiegać irytującym dolegliwościom, takim jak RSI/CANS. Mysz jest celowo lekka, więc do jej poruszania potrzebujesz mniejszego napięcia mięśni.

Wygodny uchwyt

Dla zrelaksowanego korzystania z myszy

Dzięki tej pionowej myszy Twoja dłoń znajduje się w naturalnej i zrelaksowanej pozycji. Okrągła konstrukcja precyzyjnie dopasowuje się do Twojej dłoni, dzięki czemu jest ona w pełni podparta. Powierzchnie podparcia kciuka i małego palca zapobiegają ześlizgiwaniu się palców. Zapewnia to jeszcze większy relaks i komfort podczas korzystania z myszy!

Certyfikowany

Przetestowane i zalecane

“Ergonomiczne i przyjazne dla ciała myszy, klawiatury, ramiona do monitorów, uchwyty na dokumenty i podstawki pod laptopy od R-Go pomagają w naturalnej i bezwysiłkowej pracy przy komputerze. Odciążają użytkownika, zamiast go dodatkowo obciążać. Szczególnie ważne jest, aby pomoce były dopasowane do użytkownika, ponieważ różni ludzie mają różne preferencje. Gratulujemy znaku jakości AGR i produktów, które ułatwiają życie zawodowe!”.

Aktion Gesunder Rücken (AGR)

Szczegóły i

Specyfikacja

FAQ

Często zadawane pytania

Z jakimi systemami operacyjnymi współpracuje mysz HE?

Mysz HE jest kompatybilna z Windows/Mac OS/Linux.

Czy mogę dostosować funkcje przycisków myszy?

Tak, możesz spersonalizować przyciski myszy. Dla Windows: Możesz to zrobić za pomocą naszego oprogramowania R-Go Break, które możesz pobrać za darmo. Oprogramowanie to umożliwia powiązanie najczęściej używanych funkcji z przyciskami myszy. Dla MacOS: Istnieje wiele opcji dla MacOS. Jeśli chcesz skonfigurować tylko przyciski boczne (przycisk 4 i 5) do funkcji “Wstecz” i “Dalej”, najlepszym rozwiązaniem jest program SensibleSideButtons. Program ten można pobrać za darmo ze strony sensible-side-buttons.archagon.net. Inną opcją jest USB Overdrive, który możesz pobrać ze strony usboverdrive.com. Trzecią płatną opcją jest Steermouse. Więcej informacji znajdziesz na stronie
www.plentycom.jp/en/steermouse.

Jak najlepiej wykorzystać wskaźnik pauzy na myszce?

Pobierz oprogramowanie do przerw tutaj i spersonalizuj swoje przerwy.

Skąd mam wiedzieć, jaki mam rozmiar dłoni?

Zmierz odległość między krawędzią nadgarstka a końcem środkowego palca. Jeśli jest mniejsza niż 16,5 cm, potrzebujesz rozmiaru S. Jeśli jest większa niż 18,5 cm, potrzebujesz rozmiaru L.

Dlaczego mysz jest lekka?

Dzięki temu, że mysz jest lżejsza, potrzebujesz mniej siły, a tym samym napięcia mięśni, aby nią poruszać.

Jak zmienić ustawienie DPI myszy?

Leworęczna mysz Medium Break posiada przycisk DPI na spodzie myszy. Jedno kliknięcie powoduje zmianę DPI o 1 raz. We wszystkich innych myszach Break przycisk DPI znajduje się za lewym i prawym przyciskiem myszy.

Nie ma klucza sprzętowego do mojej bezprzewodowej myszy. Czy to prawda?

Tak, to prawda. Nasze produkty bezprzewodowe działają przez Bluetooth. Wystarczy tylko raz sparować mysz/klawiaturę/numpad z komputerem.

Jak sparować bezprzewodową mysz Bluetooth z komputerem?

– W menu Windows przejdź do “Ustawień” i kliknij “Urządzenia”.

– Włącz Bluetooth.

– Upewnij się, że nowe urządzenie jest wystarczająco naładowane.

– Naciśnij i przytrzymaj przycisk synchronizacji na spodzie urządzenia, aż zacznie migać niebieska dioda.

– Wybierz urządzenie z wyświetlonego wiersza na ekranie komputera, aby połączyć je z komputerem.

O polowaniu na myszy:

Mysz normalna i pionowa

Zwykła, “płaska” mysz jest najczęściej używanym urządzeniem wejściowym podczas pracy z komputerem. W rzeczywistości jednak ustawia ona dłoń i nadgarstek w nienaturalnej pozycji, przez co niezauważalnie wykonujesz małe, stresujące ruchy nadgarstkiem. Może to szybko doprowadzić do nadwyrężenia. Dlatego też mądrze jest przesiąść się na ergonomiczną, pionową mysz, która została zaprojektowana tak, aby umożliwić Ci zdrowe myszkowanie w naturalny sposób. Nawet jeśli (jeszcze) nie cierpisz na RSI.