Obejrzyj ten film!

W 100% cyrkularne

Zrównoważone uchwyty do monitora

Nasze uchwyty do monitora zostały zaprojektowane zgodnie z zasadami “Circular Product Design” w celu utrzymania śladu węglowego na jak najniższym poziomie. Uchwyty do monitora w pełni nadają się do recyklingu, ponieważ aluminium i plastik można łatwo oddzielić. Otrzymaliśmy za to certyfikat “100% cyrkularności”.

Ponadto kompensujemy każdy kilogram CO2 potrzebny do wyprodukowania uchwytu do monitora, sadząc drzewa we współpracy z organizacją non-profit OneTreePlanted. Kupując nasze uchwyty, pomagasz!

Zalety

Ergonomiczny uchwyt do monitora

  • Certyfikowane w 100% cyrkularne
  • Modułowa konstrukcja
  • W pełni regulowany
  • Z opatentowanymi funkcjami SMART
  • Holenderski design
  • Instalacja od góry
  • Może być zainstalowany przez 1 osobę
  • Zintegrowane zarządzanie kablami

W pełni regulowany uchwyt do monitora

Dostosuj według potrzeb

Dzięki uchwytu do monitora R-Go możesz łatwo regulować wysokość i głębokość monitora. Ponadto możesz obracać i pochylać ekran w zależności od potrzeb. Dzięki temu możesz szybko stworzyć własne, zdrowe miejsce pracy. Nasz uchwyt do monitora Caparo można nawet regulować na wysokość jedną ręką dzięki wbudowanej sprężynie gazowej. To sprawia, że Caparo idealnie nadaje się do elastycznych miejsc pracy!

Instalacja od góry

Uchwyty do monitora można zamontować nad blatem roboczym. Dzięki temu możesz pracować w wyprostowanej pozycji nawet podczas instalacji!

Więcej informacji

Modułowa konstrukcja

Stwórz własną konfigurację!

Zbuduj własny uchwyt do monitora przy użyciu oddzielnych modułów, takich jak uchwyt na dokumenty, uchwyt na laptopa, smartbar lub dodatkowe ramię. Modułowa konstrukcja pozwala na łatwą modernizację uchwytu do monitora, a w przypadku konserwacji wystarczy wymienić tylko jeden moduł zamiast całego uchwytu.

 

ergonomische-monitorarm-gif-3

Doświadczenia klientów

Recenzje

"Kupiłem Caparo D2 i okazał się strzałem w dziesiątkę. Jest super stabilny i działa idealnie."

W.s.J., za pośrednictwem Ergowerken

"Świetne ergonomiczne odciążenie. Solidne i eleganckie!"

Thurmair, za pośrednictwem Amazon.co.uk

FAQ

Często zadawane pytania

Jaka jest różnica między uchwytem do monitora Caparo i Zepher?

Uchwyt do monitora Caparo jest wyposażone w sprężynę gazową. To sprawia, że ten uchwyt jest najbardziej odpowiedni dla elastycznych miejsc pracy.

Czy mogę później przekształcić uchwyt do monitora w podwójny uchwyt?

Nasze uchwyty do monitora mają modułową konstrukcję, dzięki czemu można je łatwo rozbudować o różne moduły. Możesz więc dodać dodatkowe ramię, uchwyt na dokumenty lub podstawkę na laptopa.

Czy macie również uchwyty do monitora na 3 lub więcej ekranów?

Nie, trzy monitory na jednym uchwytu do monitora są zbyt ciężkie. Będziesz wtedy potrzebować oddzielnego uchwytu na monitor. Nie zalecamy jednak używania więcej niż dwóch monitorów, ponieważ nie będziesz już w stanie pracować w zdrowej pozycji.

Czy uchwyt do monitora może być zainstalowany przez jedną osobę?

Uchwyt do monitora może być z łatwością zainstalowany przez jedną osobę nad blatem roboczym.

6 wskazówek

Zdrowa praca przy biurku

Praca przy komputerze ma naturalnie wiele zalet, ale niestety również wady. Ponieważ spędzamy coraz więcej czasu za ekranem, nasze ciała mają tendencję do przyjmowania pochylonej postawy. Jest to nienaturalna postawa, w której mięśnie szyi muszą dźwigać ciężar głowy.

Z podbródkiem na klatce piersiowej, na naszą szyję działa siła 27 kilogramów! Przy odpowiednim ustawieniu monitora niepostrzeżenie przyjmiesz zdrową postawę. Ale jak to osiągnąć?